RUSZYŁA NOWA STRONA UKS „TRZYNASTKA” BIAŁYSTOK!

Witamy wszystkich serdecznie na nowej oficjalnej stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trzynastka” Białystok! Platforma ta będzie naszym miejscem w sieci, na której pojawiać się będą informacje o nadchodzących zawodach szermierczych, plany startów i obozów oraz przede wszystkim wiadomości o występach i sukcesach naszych zawodników.

Zapraszamy również na oficjalnego Facebooka naszego klubu – tam też będziemy aktualizować na bieżąco informacje, aby nic ważnego nie umknęło uwadze naszych czytelników.

Chcemy, aby pasja i pozytywne emocje, które napędzają ten klub były widoczne również w naszej internetowej działalności. Mamy nadzieję, że zdołamy zarazić was wszystkich miłością do tego wspaniałego sportu!