III PUCHAR POLSKI JUNIORÓW,SOSNOWIEC,17.11.2018

Urszula Kurzyna wygrywa III Puchar Polski Juniorów!

17 listopada w Sosnowcu odbył się III Puchar Polski Juniorów. Ogromnym sukcesem może pochwalić się nasza szablistka Urszula Kurzyna, która wygrała i stanęła w Sosnowcu na najwyższym stopniu podium. Ula powoli wchodziła w sezon startowy zajmując na poprzednich Pucharach Polski 14 i 5 miejsce, ale wicemistrzynię Polski stać już na wygrywanie najważniejszych startów. Pozostali zawodnicy niewiele odbiegali od swoich możliwości i pokazali się z dobrej strony. Na największą pochwałę zasługuje junior młodszy Łukasz Czarniecki, który po wyrównanej walce z reprezentantem Polski na tegoroczne Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych przegrał 15-13 i ostatecznie sklasyfikowany został na 13 miejscu.

Zapraszamy do zajrzenia do naszej Galerii i obejrzenia zdjęć naszych zawodników w tym naszej zwyciężczyni.