PUCHAR POLSKI JUNIORÓW, TURNIEJ MŁODZIKÓW, LISTOPAD 2019

PIERWSZA WYGRANA EWY, KOLEJNE PODIUM ULI I JULKI

9 listopada trenerzy rozjechali się po Polsce. W Sosnowcu rozegrany został III Puchar Polski Juniorów gdzie po raz kolejny cieszyliśmy się z podium zdobytego przez Urszulę Kurzynę. W tym sezonie odbyły się już wszystkie Puchary Polski Juniorów podczas których Ula zajmowała miejsca na podium (1, 3, 3). Pozostali uczestnicy tego turnieju zajęli następujące miejsca: Blanka Seredyńska – 24, Jakub Dzierniejko – 27.Trenerowi Grzegorzowi Florczakowi dziękujemy za opiekę i jak zawsze solidną obserwację pracy sędziów.

W Kamionkach młodzicy rozgrywali swój pierwszy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, Pomimo, że wszyscy zawodnicy spisywali się bardzo dobrze, miejsc na podium jest tylko trzy. Swój pierwszy sukces, zwycięstwo w turnieju klasyfikacyjnym odniosła Ewa Wasilewska, która w danym dniu odniosła wszystkie zwycięstwa. Dzielnie jej dorównywała Julia Jakoniuk, która uległa tylko Ewie, i po półfinałowym pojedynku gdzie rezultat zmieniał się jak w kalejdoskopie (6-3 do przerwy dla Julki, 9-12 na koniec dla Ewy) zajęła 3 miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca: Julia Borowik – 11 miejsce, Amelia Haponik – 24 miejsce, Natalia Krasowska – 34 miejsce, Magdalena Piniewska – 48 miejsce, Kacper Kulikowski – 23 miejsce. Walk zawodników doglądał i pilnował dzieci trener Jarosław Mazurek. Kilka zdjęć w Galerii.